Hakkımızda

Havuzcumburada.com

İster yerli ister yabancı en seçkin markaların binlerce çeşit ürününü burada bulabilir, güvenle alışveriş yapabilir, kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Havuzcum burada üretici ile son alıca arasında bir köprü görevi üstlenmiştir.

 

Havuzcum burada, havuz, sauna, Türk hamamı, buhar, tuz, şok odaları, süs havuzları, perde havuzları, masaj ve keyif havuzları, jakuziler ve bunlar gibi hayatınıza renk katan yaşam alanlarının araç gereç aksesuar ve bu alanlarda kullanılan kimyasalların yardımcı ekipmanların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Bu ürünlerin herhangi bir hasara uğramadan hızlı ve en güvenli şekilde alıcısına ulaştırmayı sağlamak için ekip ruhu içerisinde ciddi bir çalışma yürütülmektedir.

 

Müşteri memnuniyeti esas alınarak start alır çalışmalarımız, bundan dolayıdır ki bizim için kalite çok önemlidir.

Standartlara uygunluk belgesi bulunmayan hiçbir ürünü, sağlık bakanlığı onayı bulunmayan hiçbir kimyasalı şirketimiz prensipleri gereği ahlaki bulmadığımız için hiçbir şekilde bu ürünlere onay vermiyoruz, bünyemizde satışa sunmuyoruz.

İçerisinde bulunduğumuz sektörün üreticisi ürettiği ürünün pazarlamasını reklamını ulaşımını yapmakta sorunlar yaşarken son alıcının bu ürünlere ulaşması, ulaşsa bile ürününü alıp montajla sonlandırması bir hayli güçlükler içerisinde tamamlayabildiğini gözlemlemekteyiz.

Tamda bu noktada havuzcum burada satış sonrası montajda güçlü desteğini aldığı NBP hazır havuz sistemlerinin yardım ve katkılarıyla onarım tadilat ve montaj sorununa kesin çözüm getirdiğini söyleyebiliriz.

Bunlarla birlikte gerek satışını yaptığımız havuz kimyasallarının tatbiki konularında gerek havuz suyunun bakımı konularında geniş bir operatör kadrosuna sahip olan 7/24 havuz bakım ekibimiz hem gece hem gündüz hizmet vererek en başından en sonuna kadar müşterisinin yanında olduğunu göstermektedir.

HAVUZA AÇILAN ONLİNE PENCERENİZ I HAVUZ İLE İLGİLİ HER ŞEY

USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
×

Merhaba!

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp canlı destek butonunu tıklayınız veya bize bir e-posta gönderiniz. bilgi@havuzcumburada.com

× WhatsApp Canlı Destek